بهترین مشاغل اصفهان

خدمات باغبانی سیار در اصفهان

سرسبزی همیشگی با خدمات باغبانی منازل و فضای سبز دراصفهان

آیا تابه‌حال با وجود تمام رسیدگی‌ها متوجه پژمرده شدن گل‌های خود شدید؟ آیا برای گل‌کاری، آبیاری و نگهداری از باغچه منزلتون به کمک نیاز داشتید؟ آیا تابه‌حال به فکر استخدام باغبان در اصفهان افتادید؟ در چنین مواقعی چیکار میکنین ؟ می‌شه از یک باغبان خوب و متخصص استفاده کرد؛ اما چطور باید بهترین باغبان در منزل را پیدا کنیم؟ برای ساختن یک باغچه کوچک و زیبا از چه کسی کمک بگیریم؟ اگر به دنبال هرس کردن درختان، کوددهی به گل‌ها، هرس کردن گل‌های آپارتمانی، بیل زدن باغچه و به‌طورکلی خدمات باغبانی هستید ما به شما خدمات باغبانی سیار در اصفهان را معرفی میکنیم .

در چه مواقعی به خدمات باغبان سیار در محل نیاز داریم؟

خدمات باغبانی طیف گسترده ای را در بر میگیرد، از مشاوره در خصوص استفاده از خاک مناسب برای انواع درختان، زمان مناسب کاشت درخت، برداشت میوه و محصولات و هرس‌کاری درخت گرفته تا مشاوره برای تعویض گلدان و تعویض خاک باغچه در حوزه دانش باغبانی قرار می‌گیرد. در مواقع زیر میتوانید از متخصصین خدمات باغبانی سیار در اصفهان کمک بگیرید.

  • زمانی که برای طراحی و ساخت یک باغچه در منزل، محل کار و یا هر جای دیگر نیاز به متخصص و باغبان ماهر داریم.
  • زمانی که برای کاشت سبزیجات، گل‌های زینتی و کوددهی گل و گیاه به کمک نیاز داریم.
  • زمانی که گل‌ها باغچه و آپارتمانی در حال پژمرده شدن هستند و دلیل آن را نمی‌دانیم.
  • زمانی که درختان دچار آفت شده‌اند و به سم‌پاشی و هرس نیاز دارند.
  • زمانی که خاک باغچه مورد هجوم حشرات و آفت‌ها قرارگرفته است و به تعویض خاک باغچه نیاز داریم.
  • زمانی که گل و گیاهان بیش‌ازاندازه نامنظم شده‌اند و به هرس گل و گیاه نیاز داریم.

متخصصین خدمات باغبانی سیار در اصفهان چه خدماتی ارائه می دهند؟

فرقی نمی‌کند می خواهید برای باغچه کوچک‌تان خدمات گل کاری، چمن کاری، تعویض خاک، کود دهی یا کاشت و هرس درخت دریافت کنید یا برای طراحی یک باغ یا فضای سبز بزرگ به مشورت نیاز دارید. زیرا متخصصین باغبانی در حیاط خانه و پرورش فضای سبز نوری در کارشان حرفه‌ای هستند و همه این خدمات را به شما ارائه می دهند. این کارشناسان متناسب با بودجه و فضایی که در اختیار دارید، بهترین راهنمایی‌ها را برای شما خواهند داشت  و باغچه منزلتان را به زیباترین نقطه ساختمان تبدیل می کنند.

1. تشخیص انواع بیماری های گل و گیاه آپارتمانی و درمان آن درخدمات باغبانی سیار در اصفهان

 گیاهان نیز مانند انسان ها زنده هستند و ممکن است بیمار شوند و همان طور که انسان در زمان بیماری به پزشک نیاز دارد گیاهان نبز برای نجات یافتن به گیاه پزشک مجرب نیاز دارند تا بیماریشان تشخیص داده شود و پس از ویزیت گیاهان در منزل برای آنها غذای مخصوص گیاه یا روش نگهداری خاص و یا حتی آفت کش تجویز شود. خدمات تشخیص بیماری گیاه نوری با گیاه پزشکان مجرب آماده تشخیص و رفع مشکلات گیاهان شما هستند. متخصصین گیاه پزشک پس از مراجعه به محل شما و بررسی شرایط گیاه و نگهداری آن برنامه منظمی را برای درمان گیاه تجویز خواهند کرد
معمولا اکثر بیماری‌های گیاهان در ایران یکی از موارد زیر می‌باشد:

مشکلات عمومی گیاه:

متوقف شدن رشد، پژمرده شدن گیاه، پوسیدگی ریشه، نرم شدگی ساقه

مشکلات برگ گیاه:

ریزش برگ، زرد شدن برگ، سوختن نوک برگ، لکه‌های روی برگ

آفت‌های گیاه آپارتمانی:

شپشک گیاه، سفیدک سطحی، کپک خاکستری، پشه گلدان، کنه تارعنکبوتی

جهت ویزیت گل و گیاه در منزل با شماره تلفن 09132651776 تماس بگیرید.

2.آسیب شناسی و درمان بیماری درختان در اصفهان

شاید برای شما هم پیش امده باشد که متوجه شوید گیاهتان مدتی است رشد نمی‌کند یا دچار آفتی شده و یا برگهای زرد پیدا کرده و یا میوه و گل نمی دهد و از روش‌های مختلف سعی بر درمان بیماری درختتان کرده باشید اما موفق نشده‌اید، نگران نباشید راهکارهای افراد متخصص و با تجربه می‌تواند گیاه شما را احیا کند، مشاورین متخصص در این حوزه تا درمان و بهبود درخت شما در کنار شما خواهند بود. پس از ویزیت گل و گیاه در منزل شما و تشخیص انواع بیماری درختان متناسب با نوع گیاه و نوع خاک و نوع آبیاری شما انجام خواهد شد. در صورت نیاز به کود یا سموم، ما پس هماهنگی با شما خدمات لازم را برای شما انجام خواهیم داد.

3.هرس کردن باغچه و درخت اصفهان

درختان زینتی و میوه برای بهتر رشد کردن به سرزنی و هرس نیاز دارند، درختان باید در زمان مناسب هرس شوند تا بیشترین انرژی گیاه به ساقه‌های اصلی برسد و باعث شود که کمترین بیماری و آفت بتواند درخت را درگیر کند.
هرس کردن شاخ و برگ کار تخصصی است که در صورت نداشتن دانش مورد نظر می‌تواند به ریشه و روند رشد درخت اسیب برساند، پس اگر تصمیم گرفتید خودتان این کار را انجام دهید، قبل از انجام مطالعه لازم را داشته باشید. 
متخصصین هرس درختان در اصفهان با ابزار لازم در زمان کوتاهی برای ارائه خدمات هرس در کنار شما حضور خواهند یافت و درختان و گیاهان شما را به بهترین شکل فرم خواهند داد تا زیباترین درختان را در حیاط خانه و ویلای خود داشته باشید.
ما پرچینی ترون، شمشاد، مورد، سرو و … را برای شما انجام خواهیم داد.

4.کاشت گل و گیاه آپارتمانی و درخت در منزل:

ما انواع خدمات کاشت و خدمات باغبانی در محل را با اعزام سریع باغبان گل و گیاه برای شما انجام می‌هیم خدمات کاشت درخت ما شامل کاشت گیاه آپارتمانی کوچک و بزرگ برای خانه یا شرکت، کاشت درخت تزئینی فضای باز در حیاط یا ویلا، کاشت درخت‌های میوه و نهال برای باغ و گلکاری منازل می‌باشد.

خدمات باغبانی سیار در اصفهان

5.کاشت انواع سبزیجات و بذر

متخصصین باغبانی نوری به شما عزیزان که علاقه‌مند به داشتن سبزیجات تازه در حیاط یا باغ خود هستید با یک تماس ساده کمک خواهند کرد متخصصین باغبانی نوری در کمترین زمان ممکن زیباترین باغچه سبزیجات را برای شما آماده می‌کنند. یا اگر دوست دارید گلها و گیاهان خاص کمیاب که کمتر کسی در ایران دیده است را فضای سبز ویلا یا خانه خود داشته باشید، ما بذرهای خاص و زمان کاشت آنهارا به شما معرفی خواهیم کرد و پس انتخاب مرحله اجرای خدمات کاشت سبزیجات توسط تیمی مجرب انجام خواهد شد.

6.خدمات کوددهی جهت تقویت و غذای گیاه

در صورتی که رشد گیاه شما متوقف شده است وشما میخواهید گیاهان شما با یک رژیم غذایی دزست به سالم‌ترین و بهترین حالت خود برسند، متخصصین گیاه پزشک غذاها و کودهای مختص گیاه و حتی گل‌دهی گیاه را با یک برنامه دوره ای به شما پیشنهاد خواهند داد تا صاحب سبزترین و قوی ترین درختات و گیاهان شوید. قطعا داشتن باغچه‌ای با خاک غنی و مقوی می تواند زیباترین گیاهان را برای شما پرورش دهد. خدمات کوددهی کمک می کند که درختان گل و میوه دهند. اگر گیاهان شما درخت‌های بزرگ هستند ما حتی با برگ‌های ریخته شده در همان فضا، هم می‌توانیم برای شما کودهای تقویتی گیاه ایجاد کنیم. ما از کودهایی استفاده می‌کنیم که شما هیچگونه بویی را در فضای خود نداشته باشد.

خدمات باغبانی سیار در اصفهان

7.خدمات نگهداری و رسیدگی گیاهان و باغچه در اصفهان

در هر فصل باید به طور خاص به گلها و گیاهان رسیدگی کرد تا سلامت و رشد گیاهان گارانتی شود، فرقی نمی کند باغچه‌ها و محوطه‌های سبز یا گیاهان شرکت ، ما آماده ارائه سرویس‌های دوره‌ای باغبانی شامل آبیاری و نگهداری از گیاهان و باغچه‌های شما هستیم. متخصیصن باغبانی مجرب ما بهترین دوستان گیاهان شما خواهند شد. نظافت باغچه، چیدن علف‌های هرز ، رسیدگی به گلهای فصلی همه و همه با یک تماس صورت خواهد گرفت.

اگر شرکت شما می‌خواهد که گیاهان به صورت منظم و دوره‌ تحت نظر خدمات باغبانی نوری قرار گیرد ما طی قرارداد جهت انجام خدمات باغبانی در محل و اعزام سریع باغبان گل و گیاه در بازه‌های زمانی متفاوت به شرکت شما مراجعه می‌کنیم و رسیدگی به فضای سبز را انجام خواهیم داد. ما برای شما تنظیم برنامه آبیاری و تغذیه گیاهان را نیز انجام خواهیم داد. با خدمات نگهداری گیاه نوری شرکت شما پر از گلها و گیاهان سر زنده خواهد بود.

8.خدمات نگهداری باغچه و روف گاردن

تنوع گیاهان باعث شده تا نگهداری و رسیدگی به گیاهان خانگی نیاز به تخصص و مراقبت خاص همان گیاه را داشته باشد، آبیاری، کوددهی دوره‌ای، آفت زدایی، کمک به رشد و سلامت گیاه را با خیال راحت به خدمات باغبانی سیار در اصفهان بسپارید. ما تمام نکات ریز و درشت را مد نظر قرار می‌دهیم تا شما همیشه گیاهانی سرسبز و سرزنده داشته باشید، نیازی نیست وقت خود را درگیر رسیدگی به گیاهان کنید، ما تمام کارها را با بهترین کیفیت برای شما انجام می دهید.

ما خدمات دوره‌ای را برای رسیدگی به امور گیاهان باغچه و روف گاردن را به مدیران ساختمان‌ها و برج‌ها و مالکین باغ‌ها و ویلاها ارائه می‌کنیم، تا شما در شهرهای شلوغ و پرهیاهو، فضای دنج سبز خود را داشته باشید.

9. شخم زدن و زیر و رو کردن خاک باغچه

یکی از اقداماتی که انتهای زمستان و ابتدای فصل بهار برای باغچه شما الزامی است، شخم زدن، سنگ روبی، کندن علف‌های هرز و ریشه‌گیاهان خشک شده می‌باشد، تا مواد مغذی خاک یکدست شود و ریشه‌ گیاه و درخت جان دوباره می‌گیرد. ما عملیات زیر و رو کردن خاک برای رشد بهتر درختان یا کاشت گل را انجام می‌دهیم. خدمات باغبانی سیار ما حتی در روزهای تعطیل در شهر اصفهان آماده ارائه سرویس به شما همشهریان گرامی می‌باشد.

10.فروش خاک باغچه

از خاک باغچه برای بهتر پرورش دادن و رشد بیشتر گیاهان در حیاط ، اپارتمان و گلخانه ها استفاده میشود.و باعث حاصل خیز تر شدن خاک باغچه های قدیمی نیز میشود. خاک باغچه مخلوطی از ماسه ,ماسه بادی وخاک رس است که برای حاصل خیز تر کردن به این خاک کود حیوانی گاوی یا گوسفندی و پوشال یا پوست پسته اضافه میکنیم.

هر متر مربع از سطح با لحاظ 10 سانتیمتر ضخامت به 150 کیلو خاک نیاز دارد. و درصورت کمتر شدن ضخامت مثلا 5 سانتیمتر از سطح مقدار نیز 80 کیلو نیاز خواهد بود.

خدمات باغبانی سیار در اصفهان-خرید خاک باغچه

تلفن تماس: 09132651776

11.خدمات کنترل علف هرز

ما با شخم زدن و شن کش علف‌های هرز باغچه‌های شما را از بین می بریم، سپس در صورت تشخیص و نیاز با استفاده از سموم از رشد مجدد علف‌های هرز جلوگیری می‌کنیم. شما می‌توانید کار باغبانی خود را با خیال راحت به متخصصین خدمات باغبانی سیار در اصفهان بسپارید.

جهت اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مرکز خدمات باغبانی نوری: 09132651776

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.8]

5 دیدگاه

  1. سلام برای باغچه کاری در حیاط هم خدمات دارید ما شهر اصفهان محله میرزاطاهر هستیم به چه صورت هماهنگ برای تایم حضور انجام بدم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/esfaha76/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home3/esfaha76/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/esfaha76...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/esfaha76/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51