بهترین مشاغل اصفهان

تعمیر ریش تراش در اصفهان

انواع مختلفی از ماشین اصلاح وجود دارد که هر کدام در راستای هدفی طراحی و تولید شده است. موزر، ریش تراش فویلی یا توری و ریش تراش چرخشی یا دوار از ماشین اصلاح هایی هستند که در هر خانه ای وجود دارد و آقایان از آن ها استفاده میکنند. دلایل مختلفی وجود دارد که ماشین اصلاحی استفاده میکنید دچار خرابی و مشکل شود. تعمیر ریش تراش و موزر در اصفهان توسط افراد متخصص و حرفه ای صورت میگیرد و نگرانی شما را از بابت خرابی ریش تراش و موزر برطرف میکند. در ادامه با ما برای اطلاعات بیشتر همراه باشید. 

انواع ریش تراش

ریش تراش فویلی یا توری:

ریش تراش های فویلی اکثرا حالت مستطیلی شکل دارند که تیغه های آن به صورت عقب و جلو در حال حرکت هستند. این نوع از ریش تراش ها فقط قادر به عقب و جلو رفتن هستند و حرکت چرخشی ندارند. ریش تراش های فویلی یا توری بسیار دقیق هستند و با پوست صورت شما بسیار با لطافت برخورد میکنند که باعث میشود در نهایت صورتی اصلاح شده و تمیز و بدون سوزش داشته باشید.

ریش تراش چرخشی یا دوار:

ریش تراش های چرخشی یا دوار دارای تیغه های منعطفی است که در همه جهات قادر به حرکت هستند. این ویژگی باعث برتری این ریش تراش نسبت به ریش تراش فویلی شود چرا که استفاده از این ریش تراش برای اصلاح چانه، بینی و فک بسیار مناسب است. اگر ریش هایی دارید ضخیم هستند و بی پروا در همه جهات در حال رشدند، این ریش تراش مناسب شماست. باید دقت داشته باشید که تعمیر ماشین اصلاح با توجه به نوع آن متفاوت است و خرابی و مشکلاتی که برای آن ها رخ میدهد، متفاوت است.

چه مشکلاتی ممکن است برای ریش تراش و موزر رخ دهد؟

صدای زیاد هنگام اصلاح با ریش تراش یا موزر:

ممکن است هنگامی که ریش و یا موهای بدن خود را اصلاح میکنید، از ریش تراش و موزر خود صدای زیاد و غیر عادی به گوشتان برسد. این صدا ممکن است به چند دلیل باشد که در ادامه با هم آن ها را بررسی میکنیم:

  • پیچ های درون آن شل شده است.
  • تیغه ها از تنظیمات صحیح خود خارج شده اند.
  • قطعه ای درون موزر و یا ریش تراش شکسته است.

گاز گرفتن پوست بدن و صورت هنگام اصلاح:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد، زمانی که در حال اصلاح موهای صورت و یا بدن خود هستید موزر یا ریش تراش پوست صورت و بدن شما را گاز میگیرد. این مشکل به دلیل کند شدن تیغه های ریش تراش و یا موزر شما است که شما را متوجه میکند زمان تعویض تیغه های ماشین اصلاح و تعمیر ریش تراش رسیده است.

تعمیر ماشین ریش تراش موزر

کشیدن مو بجای بریدن آن:

اگر در حین اصلاح صورت و بدن خود متوجه شدید که ریش تراش و یا موزر شما بجای اینکه موهای بدن و یا صورت شما را ببرد در حال کشیدن آن است باید متوجه شوید که زمان روغن کاری تیغه های ماشین اصلاح فرا رسیده است. و یا اینکه اگر ماشین اصلاح شارژی دارید، به درستی آن را شارژ نکرده اید و دچار کمبود شارژ است. افراد متخصص و حرفه ای وجود دارند که آماده خدمت به شما هستند. تعمیر ریش تراش در اصفهان را میتوانید به راحتی به ما بسپارید.

ماشین ریش تراش و یا موزر روشن نمی شود:

اگر به سراغ ریش تراش و یا موزر خود آمده اید ولی متوجه شدید که روشن نمیشود، در قدم اول خونسردی خود را حفظ کنید و به دنبال دلیل آن باشید. دلایل روشن نشدن ماشین اصلاح به شرح زیر است:

  • خراب بودن پریزی که در آن دو شاخه ی ماشین اصلاح خود را به آن زدید.
  • خراب بودن کلید قطع و وصل ماشین اصلاح
  • خراب بودن و اتصالی داشتن قطعات داخل دستگاه

به دلیل صرفه جویی در زمان و پول خود بهتر است تعمیر ریش تراش و تعمیر موزر خود را به دست متخصصان بسپارید. تعمیر ریش تراش در اصفهان به دست متخصصان و حرفه ای ها است و خیال شما را از بابت خرابی ریش تراش و موزر راحت میکنید.

ماشین ریش تراش هنگام کار کردن داغ میکند:

اگر هنگام اصلاح موهای بدن و یا صورت خود متوجه شدید که دستگاه در حال داغ کردن است، باید به دنبال علت آن باشید. چرا که این امر، امری طبیعی نیست. علت داغ کردن ماشین ریش تراش هنگام اصلاح میتواند نشان از فرسودگی چرخ دنده ها و خرابی آن ها باشد. باید دقت داشته باشید که در این زمان حتما ماشین اصلاح را خاموش کنید و از آن استفاده نکنید؛ چرا که ممکن است باعث خرابی دیگر قطعات ماشین اصلاح شود. بهتر است در اولین فرصت آن را به تعمیرگاه ببرید.

تعمیر ماشین ریش تراش موزر

به تاخیر انداختن خرابی ریش تراش و موزر

اگر میخواهید در پول خود صرفه جویی کنید بهتر است هر چند وقت یکبار آن را سرویس کنید. اگر شما ماشین اصلاح خود را هر سه تا شش ماه یکبار سرویس نکنید، دستگاه بعد از چند صباحی دچار فرسودگی میشود و به کل نمیتوانید از آن استفاده کنید. خدماتی که در سرویس تعمیر ریش تراش در اصفهان صورت میگیرد به شرح زیر است:

  • چک کردن برد ریش تراش یا موزر
  • نظافت ظاهری و داخلی ریش تراش یا موزر
  • سفت کردن پیچ و مهره های ریش تراش
  • روغن کاری ریش تراش

تمیز کردن ریش تراش در خانه

بهتر است هفته ای یکبار برای تمیز کردن ریش تراش خود وقت بگذارید و آن را تمیز کنید. با برس مخصوصی که دارد تیغه های آن را تمیز کنید و موهای درشت و ریزی که در بین تیغه ها وجود دارد را پاک کنید. اگر برس مخصوص ماشین اصلاح را گم کرده اید، میتوانید از مسواک برای تمیز کردن آن استفاده کنید. میتوانید با دستمال مرطوب آن را تمیز کنید؛ و در آخر درپوش آن ریش تراش و یا موزر را روی تیغه بگذارید.

تعمیر ماشین ریش تراش موزر

هزینه تعمیر ماشین اصلاح در چه رنج قیمت است؟

هزینه تعمیر ماشین اصلاح به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از عوامل به این صورت است که تعمیر ماشین اصلاح شما نیازمند قطعه ای نو باشد و باید تعویض قطعه رخ دهد. حجم کار و میزان کاری که برای تعمیر ماشین اصلاح شما اختصاص میابد از دیگر عوامل موثری است که در هزینه تعمیر ماشین اصلاح در نظر گرفته میشود. باید دقت داشته باشید که ما موظف هستیم در ابتدای کار همه ی هزینه هایی که برای تعمیر ماشین اصلاح شما میشود را به شما شرح دهیم؛ و در صورت تمایل شروع به تعمیر ماشین اصلاح شما کنیم. تعمیر ماشین اصلاح از ایکس تومان تا زد تومان هزینه برمیدارد. باید به این نکته توجه کنید که شما ماشین اصلاح خود را به دست افراد متخصص و حرفه ای سپرده اید.

تلفن تماس جهت تعمیرات ماشین موزر و ریش تراش 09132651776 نوری

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/esfaha76/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home3/esfaha76/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/esfaha76...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/esfaha76/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51