دسته‌بندی نشده
موضوعات داغ

تعمیر موبایل سامسونگ در اصفهان

تعمیر موبایل سامسونگ در نمایندگی گوشی سامسونگ اصفهان

 نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ اصفهان با بررسی مشکلات موبایل سامسونگ ، تعمیرات را با قطعات اورجینال‌ انجام داده و با کمترین هزینه طبق تعرفه ی اتحادیه محاسبه می نماید. مشکلات ال سی دی موبایل سامسونگ، مشکلات هارد موبایل سامسونگ ،  آی سی شارژ و یا آی سی تغذیه موبایل سامسونگ، ایرادات وای فای سامسونگ، قفل جیمیل ، یا قفل اف ار پی و… بیشترترین مشکلات گوشی های سامسونگ هستند که گریبان‌گیر کاربران می‌شوند؛ اما جای نگرانی نیست، چراکه درصورت بروز هر مشکلی برای گوشی سامسونگ چه نرم‌افزاری و چه سخت‌افزاری، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان بسپارید.

تعمیر موبایل سامسونگ در اصفهان

تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان

آیا موبایل سامسونگ روشن نمی‌شود؟ هنگ می‌کند؟ یا دائم ریستارت می‌شود؟ هر مشکلی که برای موبایل سامسونگ شما به وجود آمده باشد، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان بسپارید. اگر در اصفهان سکونت دارید هم می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های این مرکز در مناطق مختلف اصفهان مراجعه کنید و هم می‌توانید از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل توسط نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. شعبه‌های نمایندگی رسمی موبایل سامسونگ در اصفهان در شهرستان های اصفهان، شاهین شهر، نجف آباد، سمیرم، شهرضا، یاسوج، خورزوق، گلپایگان و فریدن قرار دارند. با این وجود در هر کجای این کلان‌شهر که باشید می‌توانید با خیال راحت از خدمات نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل در اصفهان

نمایندگی سامسونگ اصفهان-تعمیرات سامسونگ در محل اصفهان
نمایندگی سامسونگ اصفهان

تعمیر انواع موبایل سامسونگ در محل

این امکان برای مشتریان فراهم شده است که ، از خدمات پذیرش و تحویل موبایل سامسونگ در محل استفاده کنند. در این سرویس تعمیرکار مربوطه به آدرس موردنظر شما اعزام شده، گوشی معیوب شده را تحویل گرفته و به واحد تعمیرات سامسونگ منتقل می کند؛ درنهایت نیز پس از اتمام تعمیرات موبایل سامسونگ، این گوشی را در درب منزل یا محل کار به شما تحویل می دهد. با استفاده از این سرویس نیازی به مراجعه به صورت حضوری برای تعمیر موبایل سامسونگ نیست؛ از این‌رو می‌توانید در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و به راحتی گوشی خود را تعمیر و تحویل بگیرید.

تعمیر موبایل سامسونگ در نمایندگی سامسونگ

آیا موبایل سامسونگ شما اخیرا دچار مشکل شده و به درستی کار نمی کند؟ در این صورت باید برای عیب یابی و تعمیر آن از تکنسین های مجرب تعمیرات موبایل سامسونگ کمک بگیرید. تعمیر گوشی های سامسونگ هم مثل دیگر برندها، در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری انجام می شود که هریک در بر گیرنده ترمیم و تعمیر بخشی از مشکلات دستگاه هستند.
مشکلات نرم افزاری موبایل با انجام اقداماتی همچون ویروس کشی، بازیابی اطلاعات، حل مشکل هنگی و کاهش سرعت اجرای برنامه ها، نصب بروز رسانی وپیکر بندی برنامه ها، بروز رسانی سیستم عامل، تعمیر هنگ کردن گوشی سامسونگ، رفع مشکل کرش کردن، ترمیم فرمت شدن، رفع مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و آنتن دهی و … برطرف می شوند. تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ، تعویض گلس موبایل سامسونگ، تعویض و ساخت باتری فابریک، تعمیر قاب و شاسی، تعمیر آبخوردگی و رطوبت دیدن موبایل، تعمیر و تعویض تاچ و السیدی، تعمیر اسپیکر و میکروفن سامسونگ، تعمیرات تخصصی شارژر، تعمیر و تعویض فلت السیدی و اقداماتی از این دست هم با هدف تعمیرات سخت افزاری گوشی Samsung انجام می گیرد.

تعمیرات سامسونگ اصفهان

هزینه تعمیر موبایل سامسونگ در اصفهان

هزینه تعمیرات موبایل سامسونگ یا هر برندی، بستگی به این دارد که گوشی چه آسیبی دیده باشد. مثلا اگر قطعه ای سوخته باشد یا به دلیل شکستن نیاز به تعویض داشته باشد، باید قیمت قطعه جدید را هم در نظر قرار داد. قطعاتی مثل ال سی دی سامسونگ، آن هم شرکتی و اورجینال، گران هستند و هزینه تعمیرات را افزایش می دهند. ایرادات نرم افزاری معمولا هزینه کمتری دارند و لازم نیست مبلغ زیادی برای آنها پرداخت کنید.
کارشناس ما در نمایندگی سامسونگ اصفهان و مرکز سخت افزار اصفهان، اول گوشی شما را عیب یابی می کند . تا نوع و شدت خرابی مشخص شود. سپس با توجه به این که پروسه تعمیر چقدر زمان می برد و نیاز به چه ابزار یا قطعاتی دارد، هزینه را به صورت تقریبی به مشتریان عزیز اعلام می کنیم. با این حال ممکن است در حین تعمیر، نیاز به اقدامی پیش بینی نشده باشد و به تبع آن، هزینه تعمیر موبایل سامسونگ هم بیشتر شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی شیائومی در اصفهان

مدت زمان تعمیرات موبایل سامسونگ

بسیاری از کاربران وقتی به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان مراجعه می کنند، می خواهند بدانند که تعمیر موبایل سامسونگ آنها چه مدت زمان می برد. این مسئله بستگی به اقداماتی دارد که برای ترمیم موبایل  انجام می شوند. اگر نیاز به تعویض قطعاتی مثل السیدی، باتری و … باشد، فرایند مدت زمان تعمیرات موبایل  سامسونگ بین یک تا دو روز زمان می برد. البته در صورتی که گوشی در انتظار قطعات لازم باشد، یعنی قطعه مورد نظر موجود نبوده و همکاران آن را سفارش دهند، بازه زمانی تحویل گوشی بیشتر خواهد بود. اگر گوشی شما با مشکلاتی مثل خاموش شدن درگیر است، بین 5 تا 6 روز زمان میبرد تا همکاران ما آن را تعمیر نموده و به شما مشتریان عزیز تحویل دهند.

سرویس تعمیرات موبایل سامسونگ

سرویس تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان، شامل تمام اقداماتی است که برای برطرف کردن مشکلات این دستگاه انجام می گیرد. این فرایند از زمان تحویل گوشی به دست تعمیرکار شروع می شود و با تست دستگاه و اطمینان از برطرف شدن مشکل بیان شده، پایان می یابد. در طول عملیات تعمیر گوشی سامسونگ، بخش های مرتبط با ایراد یا ایرادات دستگاه بررسی می شوند. مثلا اگر گوشی خاموش می شود، باتری، مین برد و آی سی شارژ عیب یابی می گردند. پس از آن که مشخص شد ایراد از کدام قطعه است، آن بخش به فراخور شدت آسیب دیدگی، ترمیم و یا تعویض می گردد. به این ترتیب مشکل حل شده و کاربر می تواند مثل روز اول از موبایل سامسونگ خود استفاده کند.

نمایندگی گوشی سامسونگ اصفهان-تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان
نمایندگی گوشی سامسونگ اصفهان

نمایندگی موبایل سامسونگ اصفهان

تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان می‌بایست با رعایت پارامترهای خاص انجام پذیرد تا از آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه سامسونگ شما جلوگیری شود و  بازیابی کیفیت اولیه آن را سبب گردد. اما پرسش ما آن است که آیا پارامترهای مجاز و استاندارد در تعمیرات موبایل سامسونگ در همه تعمیرگاه‌های موبایل اجرا می‌شود؟ پاسخ این سوال متأسفانه خیر است. غالب تعمیرکاران فعال در این مراکز، بی‌هیچ دانش تخصصی و صرفاً با تکیه بر تجربه‌های قبلی خود در تعمیرات گوشی سامسونگ، نسبت به تعمیر موبایل سامسونگ اقدام ‌می‌نمایند؛ از این‌رو اغلب این تعمیرات، منجر به خرابی مجدد دستگاه و چه بسا دوچندانی نقص آن‌ها می‌گردد.
از این رو اکیداً توصیه می‌شود در صورت بروز اشکال در گوشی مورد استفاده‌تان صرفاً به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان مراجعه نمایید و از تحویل دستگاه خود به سایر مراکز غیرمجاز خودداری نمایید. بد نیست بدانید که سرویس‌های تخصصی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انجام شده در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان بر اساس استانداردهای جهانی، توسط خبره‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر است. ضمن آنکه تعویض قطعات موبایل تنها با استفاده از قطعات اورجینال و پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام می گیرد.

رفع مشکل هارد و CPU موبایل سامسونگ

خاموش شدن ناگهانی موبایل سامسونگ، هنگ کردن دائم گوشی سامسونگ به ویژه هنگام روشن شدن این دستگاه و … همه از نشانه‌های خرابی هارد و CPU این دستگاه می‌باشند. یکی از مهم‌ترین اجزاء موبایل سامسونگ CPU است که از هسته تشکیل شده است که با یکدیگر به اجرای پردازش های سنگین و سبک می‌پردازند. درواقع زمانی که کاربر چندین اپلیکیشن و برنامه را بر روی گوشی خود اجرا می‌کند هر یک از هسته‌های پردازنده به پردازش یک اپلیکیشن و برنامه می‌پردازند و بار پردازشی CPU بین تمامی برنامه های باز بر روی گوشی تقسیم می‌شود. به همین علت است که ما قادر خواهیم بود چندین برنامه بر روی موبایل خود به صورت همزمان اجرا کنیم و بین آن‌ها جابجا شویم. در کل می‌توان گفت که نقش CPU در موبایل انجام واجرای پردازش و محاسبات است.
مهم‌ترین عاملی که موجب خرابی هارد و CPU موبایل می‌شود، گرما و حرارت بیش از حد است. درواقع گرمایی که از کار کردن پردازنده نشأت می‌گیرد، توسط مواد خنک کننده موبایل مهار می‌شود تا آسیبی به هارد و CPU وارد نشود. درصورتی که مواد خنک کننده موبایل خراب شود، گرمای پردازنده مهار نشده و به آن آسیب وارد می‌شود. اگر شما هم با چنین علائمی در موبایل سامسونگ روبرو شده‌اید، بهتر است عیب‌یابی آن را به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان بسپارید. تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق مشکلات هارد و CPU موبایل را پیدا کرده و آن را تعمیر می‌کنند اما اگر کار از تعمیر پردازنده گذشته باشد چاره‌ای جزء تعویض برد گوشی نخواهید داشت.

تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان
تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان

تعمیر دکمه پاور و ولوم موبایل سامسونگ

از رایج‌ترین دلایل خرابی دکمه پاور یا ولوم موبایل سامسونگ می‌توان به وارد شدن ضربه به دستگاه، شکستگی آن یا رطوبت موبایل سامسونگ اشاره کرد. از این‌رو در برخی مواقع می‌توان با تعمیر دکمه پاور یا ولوم گوشی سامسونگ مشکل آن را برطرف کرد اما گاهی اوقات میزان آسیب وارد شده به قدری است که تعمیرکاران مجبور به تعویض دکمه پاور دستگاه سامسونگ می‌شوند. نمایندگی موبایل سامسونگ اصفهان به عنوان حرفه‌ای‌ترین مرکز در زمینه تعمیر موبایل سامسونگ، خدمات مربوط به تعویض یا تعمیر دکمه پاور و ولوم را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. از این‌رو اگر شما هم با مشکلاتی در دکمه پاور یا ولوم گوشی خود مانند: سفت شدن دکمه پاور یا ولوم یا عمل نکردن آن مواجه شدید، تعمیر یا تعویض این قطعه را به نمایندگی رسمی سامسونگ اصفهان بسپارید.

تعویض و ساخت باتری موبایل سامسونگ

برای تشخیص زمان تعویض باتری موبایل سامسونگ و سایر برندهای موبایل روشهای گوناگونی وجود دارد. در این میان، برخی نشانه‌های خرابی باتری، آسان و به راحتی قابل تشخیص و برخی دیگر سخت تر هستند. توصیه می کنیم جهت پیشگیری از خراب شدن باتری، توصیه‌های گفته شده از سوی کارشناسان جهت افزایش عمر این قطعه را جدی بگیرید.
به یاد داشته باشید که باتری‌ها زباله نیستند، پس آن‌ها را در مکان زباله‌های قابل بازیافت قرار دهید تا در مراکز بازیافت از آن‌ها استفاده شود. حقیقت آن است که در صورت خرابی باتری موبایل سامسونگ، کار چندانی نمی‌توان جهت تعمیر باتری موبایل سامسونگ آن انجام داد و باتری گوشی می‌بایست تعویض گردد.
البته در گام اول، برخی اقدامات نرم افزاری نظیر کالیبره کردن باتری، شارژ و دی‌شارژ باتری، ریستارت گوشی و مواردی از این دست اجرا می‌ گردد تا تعمیر باتری موبایل سامسونگ در صورت امکان با برخی اقدامات نرم افزاری انجام شود. اما در نهایت، و در صورتی که روش‌های نرم افزاری جهت تعمیر باتری موبایل سامسونگ کارامد نباشد، راهی جز تعویض باتری گوشی باقی نخواهد بود. در تعویض باتری گوشی به این نکته توجه کنید که نمونه جایگزین حتی‌الامکان اورجینال شرکتی و دارای کیفیت خوبی باشد.

تعمیر دوربین گوشی سامسونگ در اصفهان

یکی از مهم‌ترین قطعات موبایل‌ها که حساس تر است و بیشتر در معرض آسیب‌دیدگی وجود دارد، دوربین موبایل است. گاهی اوقات افتادن گوشی از ارتفاع یا وارد شدن ضربه یا رسیدن رطوبت به آن می‌تواند، موجب بروز خرابی در دوربین موبایل شود که در این صورت امکان تعمیر آن وجود نداشته و باید دوربین موبایل را تعویض کرد؛ البته گاهی اوقات هم بروز یکسری مشکلات نرم‌افزاری موجب از کار افتادن دوربین موبایل می‌شود که در این صورت با بررسی منشأ نرم‌افزاری بروز این مشکل و با فلش کردن موبایل می‌توان مشکل دوربین گوشی را رفع کرد. کارشناسان نمایندگی رسمی سامسونگ اصفهان با عیب‌یابی دقیق دوربین موبایل سامسونگ با تعمیر یا تعویض آن، مشکلات به وجود آمده برای دوربین گوشی سامسونگ را برطرف می‌کنند.

تعمیر میکروفن موبایل سامسونگ در اصفهان

یکی از مهم ترین نکات در تعمیر میکروفن موبایل، تست میکروفن است. این کار با استفاده از مولتی متر برای اندازه گیری مقدار اهم و اتصال آن انجام می شود. جالب است بدانید که در جریان تست میکروفن، اهم نمایش داده شده باید از یک طرف زیاد و از طرف دیگر، کم باشد. مقدار نرمال اهم میکروفن، عموما بین ۵۰۰ اهم تا ۳کیلو اهم است. حال اگر مولتی متر در تست میکروفن گوشی سامسونگ، اهم کمتر از ۵۰۰ و یا بیشتر از ۳کیلو اهم را نشان دهد، می توان به خرابی این قطعه متوجه شد. لازم به ذکر است که برای تعمیر میکروفن گوشی سامسونگ می توان از روش های دیگری همچون تست دیوید استفاده کرد، که کاربرد آن تشخیص خرابی میکروفون گوشی سامسونگ است.

تعمیرات سامسونگ اصفهان-تعمیرات موبایل سامسونگ-تعمیر گوشی سامسونگ اصفهان
تعمیرات برد موبایل سامسونگ اصفهان

تعمیر برد موبایل سامسونگ در اصفهان

برد موبایل همانند برد لپ تاپ و کامپیوتر، بخش اصلی دستگاه می باشد که از طریق آن تمامی پردازش‌های مورد نظر را انجام می‌دهد. به عبارت دیگر تمامی قطعات روی برد در ارتباط بوده و این قطعه اطلاعات هر بخش را به دیگر قطعات انتقال می‌دهد. هرگونه اختلال در برد گوشی می‌تواند عملکرد دستگاه را با مشکل مواجه سازد. روی برد قطعات گوناگونی قرار دارند که می‌توان به آی سی تغذیه، هارد، پردازنده، چیپست اشاره کرد.
عوامل مختلفی می تواند باعث بروز مشکل در این قطعات شده و تعمیر برد را به دنبال داشته باشند. ضربه خوردن موبایل و نفوذ رطوبت به داخل موبایل دو دلیل اصلی در خرابی برد است. همچنین نوسانات الکتریکی نیز در برخی از مواقع اثر نامطلوبی روی برد گذاشته و باعث اختلال در بخش‌های مختلف آن می شود. در چنین حالاتی تعمیر برد موبایل امری اجتناب ناپذیر است. کارشناسان با استفاده از دستگاه های پیشرفته اقدام به تعمیر برد موبایل سامسونگ خواهند کرد.

تعویض اسپیکر موبایل سامسونگ در اصفهان

گرد و غبار و نفوذ آب به داخل بلندگو و ضربه خوردن دستگاه، از دسته عواملی است که باعث خرابی بلندگوی موبایل می شوند. ممکن است در اثر این عوامل، صدای دستگاه سامسونگ شما قطع شده و یا کیفیت آن به شدت کاهش پیدا کند. بروز هریک از این حالات گوناگون نیازمند بررسی دقیق دستگاه و عیب یابی اسپیکر موبایل می باشد. اگر بلندگو آسیب چندانی ندیده باشد و مشکل تنها در اتصالات فنری آن به برد اتفاق باشد، در این صورت با تعمیر بخش آسیب دیده مشکل آن برطرف می شود.
اما چنانچه میزان خرابی آن بالا باشد و یا اسپیکر کارایی خود را از دست داده باشد در این صورت باید بلندگو و اسپیکر تعویض گردد. تعویض بلندگو از جمله تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ محسوب است که نیازمند تجهیزات و ابزارآلات خاصی است. در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان، تعویض بلندگو با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با بهره گیری از قطعات فابریک توسط کارشناسان حرفه ای انجام می شود.

تعمیر  ال سی دی گوشی سامسونگ در اصفهان

تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ در اصفهان

یکی از خدماتی که جهت تعمیرات موبایل سامسونگ ، در نمایندگی سامسونگ اصفهان انجام می گردد تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ است. به منظور رفع مشکلات ال سی دی گوشی کارشناسان ماهری در این مرکز، مشغول فعالیت هستند. وجود ابزارآلات پیشرفته ی تعمیر موبایل سامسونگ در این مرکز موجب شده که این مهندسان، به شکل تخصصی تری اقدام به عیب یابی و تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ کنند.
شایان ذکر است ، جهت تعمیر و تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ، چنانچه لازم باشد، تعویض این قطعه نیز انجام می شود. آن چه در تعویض ال سی دی گوشی اهمیت زیادی دارد جایگزینی آن با قطعه ی اصل و اورجینال و شرکتی می باشد. متخصصین  مرکز تعمیرات موبایل اصفهان به تمامی اصول مهم در تعمیر و تعویض قطعات گوشی مسلط می باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

2 دیدگاه

  1. سلام موبایل سامسونگ a51 صدای اسپیکر بالایی ضعیف شده چقدر هزینه تعمیرشه و آدرستون کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home3/esfaha76/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home3/esfaha76/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home3/esfaha76...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home3/esfaha76/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51